​Türkiye; GAPS Kitabının Türkçesiyle Ocak 2014 tarihinde tanıştı. Fakat GAPS Kitabının daha çok tanınması ve bilinmesi Ekim 2014 tarihinde Dr.Natasha Campbell McBride'ın Türkiye'ye gelmesi, 18 Ekim 2014 tarihinde gün boyu konferans vermesi ve ardından Sabah Gazetesi'ne verdiği röportajdan sonra daha çok tanındı ve öğrenildi. O günden bugüne yüzlerce kişi GAPS tedavisini ve diyetini uyguladı. O günlerde GAPS Diyetini bilen kimse yoktu ve henüz GAPS Danışmanı doktor ve diyetisyenler de yetişmemişti.  Elimizden geldiğince GAPS Kitabını alan herkese yardımcı olduk, sorularını telefonla veya e-maille cevaplandırdık, hazırladığımız yardımcı dökümanları gönderdik ve deneyimlerimizi paylaştık. Belki hayat boyu yüzünü dahi görmeyeceğimiz yüzlerce insana elimizden geldiğince ve hiç karşılıksız yardımcı olduk.  

     GAPS Kitabını almak isteyenler; tanıdıklarının iyileştiğini gördükleri için kitabı aldıklarını, iyileşenlerin facebook paylaşımlarını okuyarak öğrendiğini vb. açıklamalarda bulunuyorlar. Ama bizim, iyileşenlerin hikayelerini öğrenme şansımız olmuyor ne yazık ki, mucizevi iyileşme hikayeler bize ulaşmıyor. Bize ulaşması neden önemli? Çünkü binlerce ümitsiz, çaresiz ve hastalıklarının kaderi olacağına inandırılan hastalara iyileşme şansı olması için onların iyileşme örneklerini görmesi çok önemli. Lütfen iyileşme hikayelerinizi bizimle paylaşınız. Kimliğinizi vermek zorunda değilsiniz, rumuz kullanarak GAPS'la iyileşme hikayenizi anlatmanız yeterli.

​       GAPS Tedavisini uygulamak isteyenler için artık bilgiye ulaşmak çok kolay: GAPS Kitabı, GAPS DVD'si, www.gaps-destek.com sitesi, GAPS Danışman doktorları ve diyetisyenlerine ulaşabileceğiniz www.GAPS-Turkiye.org  sitesi, GAPS diyetiyle ilgili facebook sayfaları GAPS Tedavisi uygulamanız için yeterli kaynaklardır. Her yıl tekrarlamayı düşündüğümüz "Türkiye GAPS Buluşmaları"yla, Skype ile bağlantı kuracağımız Dr.Natasha Campbell-McBride'a sorularınızı sorabilirsiniz. 

       Tüm GAPS Hastalarına sağlık diliyor ve mucizevi iyileşmelerinin müjdeli haberlerinizi bekliyoruz. 

       

        ADALİN Yayıncılık  

             
Türkiye'den GAPS Tedavisi Uygulayarak  İyileşenlerin Hikayeleri

GAPS 
​Bağırsak ve Psikoloji Sendromu
İçin Doğal Tedavi Yöntemi